Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці

Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_1 Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_2 Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_3 Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_4 Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_5 Заміський будинок для відпочинку в мальовничому місці_thumb_6

810 645 грн.
$ 28 900

Зв'язок з автором

Localization:

    • Price $ 28 900
    • Area 44 м²
    • Offer from Realtor
    • Views 128
Description

Продається будинок в тихому та спокійному місці біля лісу в Тисменицькому районі всього в 15 хвилинах їзди від Івано-Франківська.
Місце розташування є дійсно унікальне, так як може послужити зоною відпочинку, де можна буде насолодитися спокоєм подалі від міської метушні, так і місцем для проживання, адже поруч є вся необхідна інфраструктура: зупинка громадського транспорту, магазини та школа.
Цей затишний будиночок загальною площею 44кв.м задовольнить всі потреби любителів заміського відпочинку. Адже в будинку є:
-    кімната, з діючим каміном оздоблена в національному українському стилі;
-    зручна кухня для приготування страв з вмонтованими меблями та технікою;
-    а завдяки великій площі земельної ділянки (25сот. для будівництва і обслуговування житлового будинку та 11сот. для ведення власного сільського господарства) – Ви зможете почувати себе вільно та комфортно вдихаючи на повні груди свіже повітря.
А також:
-    на території біля будинку розташована діюча сауна;
-    зроблений благоустрій території, посаджені кущі та дерева
-    власна криниця з криштально чистою джерельною водою.

Не відкладайте свій відпочинок на потім. Телефонуйте і станьте власником заміського будиночку вже зараз.


Localization:


Розповісти друзям:


Оголошення більше не актуальне?