1-кімн. вул. Франка, центр міста, інд.опал.

1-кімн. вул. Франка, центр міста, інд.опал._thumb_1 1-кімн. вул. Франка, центр міста, інд.опал._thumb_2

641 900 грн.
$ 24 500

Зв'язок з автором

Localization:
вул. І. Франка

    • Price $ 24 500
    • Area 49 м²
    • Offer from Agent
    • Views 64
Description

Продається 1-кімнатна квартира в історичному центрі міста Івано-Франківська по вул.  Івана Франка (поблизу перехрестя з вул. Гаркуші) загальною площею 49 кв.м. Квартира знаходиться на 2 поверсі 2-поверхового цегляного будинку.

Пічне опалення, що дає можливість зробити індивідуальне газове.

Встановлені металопластикові вікна великих розмірів, що забезпечує квартиру достатньою кількістю світла і дозволяє зекономити на електроенергії.

Високі стелі та великі площі основних приміщень - це не тільки наявність вільного простору, але і можливість реалізувати найнеймовірніші дизайнерські проекти, оскільки квартира потребує ремонту.

Розвинута інфраструктура: поруч центр м. Івано-Франківська зі різноманітними магазинами та кав’ярнями, а також з достатньою кількістю місць для прогулянок. В 5-хвилинній доступності декілька загальноосвітніх шкіл.

Дана квартира є ідеальною інвестицією для бажаючих здавати в оренду як житлову нерухомість, так і переобладнання в офісні приміщення. Вікна великої кімнати (пл. 26 кв.м) з балконом виходять на вул. Франка, що дає можливість розмістити свою вивіску при влаштуванні нежитлових приміщень.


Localization:
вул. І. Франка


Розповісти друзям:


Оголошення більше не актуальне?